نظرسنجی: آیا راه اندازی انجمن برای اینگونه نرم افزارها را مناسب میدانید؟
بلی
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی انجمن تخصصی سازه
(2016/10/30، 08:36 PM)rosa نوشته است:  سلام
برای تحلیل دینامیکی غیرخطی سازه بتنی از المانهای تیرو ستون غیرخطی با پلاستیسیته گسترده استفاده کرده ام.
ممکنه بفرمایید فرق پلاستیسیته گسترده با متمرکز چیست؟ و آیا در جوابهای تحلیل مشکلی بوجود میاید؟
با تشکر

با سلام
روش پلاستیسیته متمرکز روشی هست که با ساده سازی هایی که در مدلسازی در نظر گرفته ایم از واقعیت تا حدی فاصله گرفته ایم. بنابراین پیشنهاد میشه در امور تحقیقاتی از پلاستیسیته گسترده استفاده نمایید.
پاسخ
با سلام
مدلسازی میراگر اصطکاکی به چه صورت است ؟؟؟
ممنون
پاسخ
با سلام خدمت همه دوستان
کاری که من می خوام انجام بدم مدلسازی دیوار برشی فولادی تو اپنسیس برای بدست آوردن تنش بوجود آمده در سطح ورق برای این کار فکر نمی کنم روش ستون معادل کاربرد داشته باشه بنظر شما چطور و با چه دستوراتی این کار رو انجام بدم. لازمه عرض کنم این دیوار و تو قاب دوبعدی می خوام مدل کنم و دستور Shell ارور میده.
سوال دوم با توجه به اینکه آخرین ورژن اپنسیس از سایت گرفتم ولی بعضی دستورات نوشته در خود سایت اصلی براش نا مفهومه مثل ShellDKGQ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
بسیار عالی بود ممنون

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ،طراحی سایت ، نقش زمان در طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال ، مدیران طراحی سایت و قابلیت ها ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، آموزش طراحی سایت ، هاست ، تور آنتالیا ، بلیط چارتر ، بلیط هواپیما
پاسخ
شرکت ریسلو Resello

شرکت ریسلو resello یکی از طرف قراردادهای اصلی ایران که بیش از هشتاد درصد از مشتریانش را ایرانیان تشکیل می دهند، در اقدامی سوال برانگیز اقدام به تحریم ایران کرد. این شرکت در چهار سال گذشته از دامنه های ایران نگهداری می کرده است. نام اصلی ریسلو که یک شرکت دو ملیتی می باشد resellerclub می باشد که هندی-آمریکایی می باشد. این شرکت در ادامه کار خود تغییر رویکرد داده و چند سال پیش تبدیل به یک شرکت کاملاً آمریکایی شد که با توجه به مشکلاتی که بین ایران و آمریکا از نظر سیاسی وجود داشت نمی توانست به ایرانیان ارائه سرویس و خدمات بدهد و در نتیجه همه دامنه ها به شرکت ریسلو انتقال پیدا کرد. در این چند سال هم با وجود تمام مشکلاتی که یک شرکت درجه چندم بدون آمادگی در رابطه با ارائه خدمات داشت این شرکت از دامنه های ایرانیان نگهداری کرده بود.
ریسلو ایران را تحریم کرد
در نهایت بعد از اینکه مشکلات شرکت ریسلو برای ایرانیان به هر شکلی با توجه به اجباری که وجود داشت تحمل می شد این شرکت تصمیم به تحریم ایران گرفت و در پیغام هایی اعلام کرد که در 27 تیر ماه 96 از ارائه برخی از خدمات مانند ساخت مشتری جدید و ثبت دامین و انتقال آن به ایرانیان خودداری می کند. مباحث مهم در حوزه طراحی سایت چند مورد است که به کرات در مقالات آموزش طراحی سایت از آنها نام برده و توضیح دادیم. این موارد شامل؛ سرور مناسب و هاستینگ، دامنه و سایر موارد است که در این خبر یکی از مهم ترین آنها با خطر تحریم روبرو شده است. قبل از امضای برجام هر لحظه این احتمال وجود داشت که ایران در زمینه تسهیلات و امکاناتی که در حوزه های مرتبط به اینترنت وجود دارد تحریم شود و شرایط نا مناسبی به وجود بیاید اما برجام امیدواری های فراوانی به وجود آورد و در عرصه های مختلف نیز اتفاقات مثبتی به وقوع پیوست. اما چنانکه در بالا اشاره کردیم در خبرها آمده بود ایران در حوزه دامین، هاستینگ، دیتا سنتر و پرداخت اینترنتی جهانی و سایر خدمات مرتبط با وبمستری توسط یکی از بزرگترین و اصلی ترین شرکت های این حیطه با خطر تهدید روبرو شده است.
تحریم ریسلو Resello علیه ایران ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ،سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، طراحی سایت فروشگاهی ، تور آنتالیا ، بلیط چارتر ، بلیط هواپیما  ، طراحی سایت مشهد ، طراحی اپلیکیشن مشهد ، تور لهستان ، تور آلاچاتی ، تور کیش ، تور خارجی ، تور داخلی
پاسخ
سلام ،
یک مدل سه بعدی بتنی رو تعریف کردم  به همراه دو تا دیوار برشی ( که بصورت ستون تعریف کردم : فقط تا اونجایی توی این فروم دنبال کردم دقیقا متوجه نشدم انتهای این ستون ها رو چه کار باید کنم ؟) ؛ برای هر طبقه دستور rigidDiaphragm نوشتم که تمامی گره ها در راستای صفحه x-y با هم حرکت کنند . تیر ها و دو ستون دیوار  برشی رو المان disp تعریف کردم و ستون ها رو forcebased . حال برای فایل  gravity که دارم بدون مشکل تحلیل انجام می شه و خروجی میده ولی برای پوش آور ارور میده (پوش در راستای x ) , حالت های مختلف دستور های تحلیل رو امتحان کردم ولی بازم ارور میده .
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایین  

http://s9.picofile.com/file/8301793142/SAP_OPENSEES.rar.html

(فایل فشرده مدل رو قرار دادم )
پاسخ
سلام استاد گرامی
در خصوص دستور eigne ُ سازه من سه طبقه و سه بعدی است و برای هر طبقه دو درجه آزادی انتقالی و یک درجه آزادی دورانی دارد وقتی دستور eigne را انتخاب میکنم چهار مود به من می دهد یعنی عدد جلوی دستور اگر از 4 بیشتر باشد برنامه ارور میدهد.آیا نباید به ازای هر طبقه 6 مود به من بدهد که در مجموع برای سه طبقه 18 مد می شود.با تشکر
پاسخ
نکته مهمی که باید در طراحی سایت به آن توجه کنید این است که شما در طراحی وب سایت فقط به یک تخصص نیاز ندارید بلکه باید در زمینه های مختلف تخصص داشته باشید تا بتوانید یک کار عالی را در خروجی خود ببینید. دیجیتال مارکتینگ، روانشناسی، سئو سایت و برنامه نویسی و گرافیک بخشی از این تخصص ها می باشد. در کنار این تخصص ها باید تجربه را نیز افزود که می تواند برای کارشناسان طراحی سایت حتی مهم تر از تخصص نیز باشد و مهم ترین ملاک برای تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت نیز تجربه می باشد. بنابراین می بینید که یا باید یک کار تیمی را انجام دهید و یا خود در همه زمینه های مرتبط به طراحی سایت، هم تخصص و هم تجربه داشته باشید. و نهایتاً راهکار سوم این است که از مشاوره طراحی وب سایت استفاده کنید که در بسیاری شرکت های طرای سایت به صورت رایگان انجام می شود و در برخی دیگر ممکن است هزینه ای در پی داشته باشد و یا اینکه تحت عنوان پشتیبانی سایت ارائه شود.
مشاوره طراحی وب سایت

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی سایت تهران، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن، تور لحظه آخری، تور ارزان، تور استانبول، تور آنتالیا ، بلیط چارتر ، بلیط هواپیما  ، طراحی سایت مشهد ، طراحی اپلیکیشن مشهد ، تور لهستان ، تور آلاچاتی ، تور کیش ، تور خارجی ، تور داخلی
پاسخ
تنوع شیوه های کسب درآمد در اینترنت و طراحی سایت روز به روز گسترده تر شده و روش های جدیدی ابداع می گردند. البته طراحی سایت و فروش سایت پیش بینی فوتبال در دنیا موضوع جدیدی نیست و مدت ها می باشد که سایت های مشهوری در این زمینه مشغول فعالیت هستند. فروش سایت پیش بینی فوتبال در ایران نیز در دو سال اخیر رونق گرفته و این طراحی سایت ها اقدام به درآمد زایی برای خود و کاربران از طریق مسابقات فوتبال کرده اند.
فروش سایت پیش بینی فوتبال ، طراحی سایت،طراحی وب سایت،طراحی سایت تهران،طراحی سایت فروشگاهی،طراحی اپلیکیشن،آموزش طراحی سایت،سئو سایت،بهینه سازی سایت

تور لحظه آخری،تور ارزان،تور استانبول،تور آنتالیا،بلیط چارتر،بلیط هواپیما،تور لهستان،تور آلاچاتی،تور کیش،تور خارجی،تور داخلی
پاسخ
تفاوت طراحی سایت با طراحی وب اپلیکیشن

در بالا طراحی وب اپلیکیشن ها را توضیح دادیم و اشاره کردیم که چگونه نرم افزارهایی هستند، در هنگام طراحی وب اپلیکیشن یک مجموعه به خوبی باید تجزیه و تحلیل شود و روال ها و عملکردهای دقیق آن طراحی شده و بتوان آن را در قالب شبکه های داخلی و نیز اینترنت ارائه داد. بنابراین با این اوصاف طراحی وب اپلیکیشن هم نیاز به زمان بیشتر و هم نیاز به هزینه بیشتر دارد و تفاوت اصلی طراحی سایت و طراحی وب اپلیکیشن نیز در همین است. هر چند در مورد سایر تفاوت ها اختلاف نظراتی هست و به خاطر تشابهاتی که این دو دارند در برخی مواقع تشخیص تفاوت ها ریز شده و به سختی امکان پذیر می باشد. همین تشابهات است که باعث می شود برخی از افراد طراحی وب اپلیکیشن و طراحی سایت را بعضاً به جای هم به کا ببرند. در وب سایت ها تأکید بر محتوا می باشد ولی در طراحی وب اپلیکیشن عمل و تعامل در اولویت قرار دارد. وب سایت برای همه کاربران به یک شکل نمایش داده می شود اما وب اپلیکیشن کاملاً متفاوت است از این نظر.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان